Робота стюардом на яхті у Гонконгу. Де відпочивають місцеві міліонери?

Робота стюардом на яхті у Гонконгу.

Зараз 9 година ранку. Сьогодні субота, мене запросили попрацювати стюардом на яхті. Робота з 9-ти до 6-ти. Платять 1500 гкд це майже 200 USD плюс чайові десь 60 USD.

ДЕ ВІДПОЧИВАЮТЬ МІСЦЕВІ МІЛІОНЕРИ?
Бухта міліонерів

Знаходжуся на причалі Квун Тун. За моєю спиною знаходиться марина тобто гавань для вітрильних або моторних яхт, спеціально обладнана для безпечної стоянки й сервісного обслуговування приватних суден, по простому це парковка для суден.

Зараз за мною має приїхати лодка-таксі яка відвезе мене на яхту. 

А ось схоже ця лодка за мною. 

Сів на лодку і почалися мої сьогоднішні пригоди. Щоб проїхати з причалу до яхти на лодці-таксі треба заплатити 13 USD. 

Тут ми бачимо багато різних яхт, великих і малих.

А ось наша яхта!

Вона називається Белла Італія.

На першому поверсі знаходиться lounge або кімната для відпочинку або вітальня. 

Також столова з великим круглим столом для обіду і вечері.

На другому відкритому поверсі назвемо це тераса, є місця для відпочинку та джакузі з одної сторони, а по центру знаходиться великий стіл для обіду чи вечері на на відкритому повітрі під накриттям, тут є міні холодильник та довгий барний стіл, а також місце для керування яхтою.

Ну що ж! Всі у зборі! Ми відпливаємо. 

Зараз ми направляємо ся до центрального причалу.

І ось ми вже майже на місці.

І тут я був шокований кількістю людей і яхт. Просто яблуку нема де впасти, і довжелезні черги яхт. На жаль мені невідомо чи це відбувається кожної суботи, такй ажіотаж, але мені здається що це пов’язано з карантином, тому що зараз майже неможливо поїхати в інші країни на відпочинок тому місце відпочивають тут і напевне один із самих класних відпочинків це саме на яхті вийти в море з друзями ми насолодитися гарним видом, їдою та напитками.

ми також зараз стоїмо в черзі на те щоб забрати наших гостей.

А Це наш капітан.

І ось ми наступні перед нами ще одина здоровецька лодка забирає своїх.

Сьогодні в нас буде біля 18 гостей. Вони вже всі на борту і ми можемо відпливати! 

Серед гостей присутній власник цієї яхти. 

Ця яхта коштує майже 6 мільйонів євро, має трохи більше як 32 метри. На ній можуть спати 8 гостей і 4 члени екіпажу. 

До зустрічі централ! Ми вирушили у подорож. 

Спочатку ми відправимося до ресторану YAU LEY де ми заберемо замовлену їжу. 

Ця частина подорожі одна із самих найприємніших. Ми дивимося як наш човен розрізає водну гладь і створює білі хвилі. І вітерець який м’яко дує в лице  і наче активує усі сенсори, розслабляє і створює  приємні відчуття радості і ейфорії. 

З одної сторони знаходиться півострів Сай Кун з його лагунами та острівцями, з іншої сторони острови і вихід у відкрите море.

Ми прибули на Хай-Айленд (糧船灣) де знаходиться наш ресторан.

Ось так до нас підпливають лодки і віддають приготовану їжу.

Спочатку ми планували їсти на відкритому повітрі на другому поверсі, але перенесли обід у середину через те що на горизонті з’явилися грузові хмари і пішов дощ.

Нарешті ми прибули до місця нашого відпочинку. 

Бухта Лон Ке місцеві кажуть що це Бухта Міліонерів. Чому? Тому що тут люблять відпочивати місцеві міліонери на яхтах. І не дивно! 

За одним із рейтингів ця бухта займає п’яте місце серед десяти природних красот Гонконгу. Деякі журналісти порівнюють Лон Ке з Мальдівами. А CNN називає це місце одним з найкращих пляжів світу, завдяки своєму м’якому, білосніжному піску, чистій воді та лісовим схилам.

Тому це один із найвражаючих природних ландшафтів у Гонконзі. 

Біля пляжу є кемпінг. І минулого року я був тут з палаткою. Класний вид на бухту з гори де відкривається ще одна особливість цієї бухти це безліч гротів які створюють особливий ландшафт.

Також поруч знаходиться чудо природи це геопарк який входить в спадок ЮНЕСКО, шестикутні стовби які є слідами того як лава створювала цю землю. Але про це в іншій історії.

Після того як наші гості поїли і трохи відпочили коли вони пішли у друге купатися. У цей час в мене з’явилося трохи часу щоб самому відпочити і щоби дослідити цю яхту. 

Це друга рубка для управління яхтою. Компас. Цікаві двері буквою г. Центральна рубка. І ціла купа всіляких приладів.

На цій яхті є три каюти для гостей і сауна. Це, жовта кімната, однозначно для господаря яхти. Є ліжко, гардероб, ванна, душ, туалет, диван. Каюта для дітей. І блакитна каюта для гостей. Також є дві моторні лодки. І ще багато іншого.

І ось ми вже повертаємося додому. Ще трохи хвиль, м’якого вітру, гор і гладі моря…